כאיש מקצוע מנסה להגדיל את התרגול שלי אני מתבקש לשלם דמי חברות חודשיים, כמו גם לקבל קופוני הנחה ולאחר מכן לתת לך אחוז של העסק שנוצר. מה המוטיבציה שלי להצטרף?

הרבה סיבות! מלבד לעזור לנו להעלות את רמת השירותים בתחום רבייה של צד שלישי ולהפוך אותו לנגיש באמת לקהל עולמי חדש ומתרחב, זה לא צריך לעלות לך אגורה! דמי החברות החודשיים שלך יכולים להיות בחינם כשאתה מעלה מאמר אחד ווידאו בחודש עם החברות שלנו ב-Priority Partner, שעוזרת לנו ליצור באופן אקספוננציאלי משאב מידע ונתונים שאין שני לו לציבור ולאישי מקצוע כאחד.  אז, ההשתתפות באתר לא יכולה לעלות לך כלום.    בתמורה אתה יכול לקבל חשיפה עולמית שלא תסולא בפז עם פוטנציאל למשוך לקוחות שלא ניתן היה להשיג בעבר מהנוחות של מיקומי הבית שלהם.  אף פלטפורמה אחרת לא תציע שירות זה.  עם כל חבילות החברות שלנו אתה יכול להרוויח עד $200 אשראי כלפי העמלות שלך.    כל הורה מיועד יש גם מספר סופי של קופוני הנחה אשר כולם לשימוש יחיד יש סכום הנחה מקסימלית המשויכים אליהם.    אנו צופים כי קופוני הנחה לא יוכיחו מעיק על אנשי המקצוע שלנו, אבל למעשה עשוי להוכיח להיות מודל יעיל בשוק חדש זה.  אנחנו כמובן נעקוב אחרי זה, כך שאם יתברר שאתה מרגיש שמבנה מסוים אינו מתאים לצרכים האישיים שלך אז אנא התקשר אלינו ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי למצוא פתרון למצבך האישי.

זכור גם שהאחוז הסביר שאנו גובים הוא רק על עסקים שאנו מייצרים עבורך.    לדוגמה, אם הורים מיועדים מוצאים אותך דרך אתר האינטרנט שלנו וקונים ממך שירותים בסך $100, לא רק שתקבל הפניה חדשה אלא גם תרוויח $90 בתהליך.  כל העלות של הקדמה זו מרוויחה לנו 10 $ לקראת הפעלת האתר.  אנו מאמינים באמת ובתמים שההפניות שלנו יעלו לך בשבריר ממה שאתה מוציא עם שיווק מקוון.  עבדנו קשה והשקענו זמן ומשאבים רבים כדי להפוך כמה שיותר מתהליכי זרימת העבודה הפנימיים שלנו לאוטומטיים כדי לשמור על העלויות שלנו למינימום.  זה מאפשר לנו להעביר לך את החיסכון הזה על ידי הצעת שיעורי חברות נמוכים או בחינם ואחוזים נמוכים על המכירות שאנו מייצרים עבורך.