אני לא יכול למצוא מאמר או וידאו בנושא מסוים. מה אני יכול לעשות?

במקרים הנדירים שבהם זה עלול לקרות, אל תדאגו, אנחנו עובדים על זה! כאשר אנו מקבלים משוב או הערות הזקוקות לטיפול, ניצור קשר פעיל עם אנשי מקצוע כדי למלא את כל ‘הפערים’.  כאתר חדש אנו אוספים מאמרים וסרטונים חדשים ללא הרף.    עם זאת, אם יש לך נושא שמעניין אותך במיוחד, אנא שלח לנו דוא”ל ב: [email protected] ואנו ניצור קשר עם עמיתינו כדי לנסות למצוא מישהו שיכתוב מאמר או יארח סרטון בנושא זה ואז נחזור אליך.

Learn More

כיצד אתה מוודא שהשירותים באתר שלך מוצעים על ידי אנשי מקצוע בתחום?

ברגע שאנחנו מקבלים בקשה ממקצוען, הם דורשים להיבדק לפני שאנחנו מאפשרים להם להשתתף באתר שלנו.  כל חייב לספק 3 הפניות אשר אנו בודקים בקפדנות יחד עם חיפוש מקוון מפורט כדי שנוכל לוודא כי האדם מוסמך להשתתף בתחום שלנו.    כמה אנשי מקצוע שכבר ידועים ומאומתים על ידי אחד המייסדים שלנו עשויים לוותר על הפניות שלהם כפי שאנו כבר יודעים על המוניטין שלהם ורואים בהם עמיתים בתחום זה.

Learn More

מתי מאמרים וסרטונים חדשים מועלים לאתר?

ככל שאנו מתרחבים, אנו מצפים שהתוכן באתר שלנו יגדל באופן אקספוננציאלי.  לכן, אנו מעריכים את סבלנותך בזמן שאנו ממשיכים לפתח, לחדד ולעצב מחדש את הפלטפורמה שלנו.    התוכן יתווסף באופן שוטף, אך נכון לעכשיו, אנו מתכננים להעלות את עיקר התוכן הטרי שלנו לאתר עד ה-5 בכל חודש.    בהתאם לביקוש הציבורי ולהיצע הסרטונים והמאמרים, אנו מצפים לבצע העלאות תכופות יותר לאתר ככל שאנו גדלים.

Learn More

השתמשתי בקופון הנחה של 10% על חשבונית של 2,000 דולר וקיבלתי חיסכון של 200 דולר. אבל הקופון 10% יש ערך מרבי של $800. האם אני יכול להשתמש קופון הנחה זה לרכישה אחרת?

למרבה הצער, לא.  כמו קופוני הנחה הם לשימוש יחיד רק אין ערך שיורית לכל קופון משומש.    למרות קופון הנחה 10% יש ערך מרבי של $800 זה לא כרטיס מתנה בסכום של $800.    לכן, זה כל כך חשוב לתכנן בזהירות כאשר תשתמש קופוני הנחה שלך.    אנו ממליצים לך להשתמש הקופונים שלך באופן שמגדיל את החיסכון שלך.

Learn More

בבקשה תסביר לי איך קופוני הנחה עובדים?

קופוני הנחה ניתן להשתמש או להקצות נגד כל עסקה בודדת על חשבונך.  כדוגמה, למרי סמית’ יש את חבילת החברות לשנה אחת.    היא קונה מחזור IVF מד”ר ג’יימס עבור $5,000:   מרי יכולה להשתמש באחד שלה 5% קופוני הנחה ($5,000 x 5% = $250) ומיד לחסוך $250, או מרי יכולה להשתמש באחד שלה 10% קופון הנחה ($5,000 x 10% = $500) ומיד לחסוך $500. עם זאת, כפי שאתה יכול לראות, חשוב לך לתכנן בקפידה מתי להשתמש…

Learn More